خرید صندلی برای سیسمونی دخترانه

با بزرگ شدن دختر شما و هنگامی که شروع به راه رفتن کند، کنجکاوی را دوست دارد  و می خواهد از همه چیز  سر در بیاورد. برای این کار بهتر است یک صندلی کوچک برای اتاق دخترتان خریداری کنید که بتواند از آن به بهترین شکل استفاده کند. مسلما برای نوزاد دختر، مدل های رنگارنگ دخترانه برای خرید در بازار موجود است .

 

صندلی راحتی والدین

بیشتر اوقات والدین می خواهند  بالای سر فرزند خود باشند، و از او مراقبت کنند و بنشینند .در این صورت وجود یک صندلی والدین و راحتی لازم است و کنار تخت فرزندتان قرار دهید .

 

خرید  سبد سیسمونی دخترانه

سبد سیسمونی برای قرار دادن وسایل کوچک مثل اسباب بازی و …. که روزانه مورد استفاده کودکتان قرار می گیرد ، از سبد استفاده کنید که می توانند همه چیز را مرتب و منظم درون خود جای دهند.

سیسمونی دخترانه

 

استیکر دیواری و یا دیوار کوب

برای تزیینات ساده سیسمونی دخترانه میتوانید  از استیکرهای دیواری و یا دیوار کوب ها  استفاده کنید که در طرح و نقش هتی مختلف وجود دارند.

 

تابلوهای دیواری

تابلوهای گوناگون زیبا روی دیوار هم می تواند توجه نوزاد شما را جلب کند و طراحی اتاق را کاملتر کند.

لوازم  ضروری برای خرید سیسمونی دخترانه

علاوه بر سرویس خواب و لباس برای سیسمونی باید لوازم ضروری دیگری را مانند: پستونک ، تب سنج ،کرم ها ، شوینده های بهداشتی ، پیش بند ، سرویس حمام ، پوشک ، سرویس غذا خوری ،کالسکه ،شیشه شیر و… را تهیه کنید. که چیدن هر یک از این لوازم از اهمیت زیادی دارد؛ و باید این لوازم را در مکان های مناسب خود قرار دهیم تا در صورت نیاز به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشیم.